رئیس اتحادیه کشوری لوازم خانگی : قیمت لوازم خانگی ۷ تا ۱۰ درصد گران شد

به گزارش آریا کیش ، “محمد طحان پور” با بیان این مطلب افزود: در حال حاضر قیمت لوازم خانگی درشت ثابت مانده و بازار این کالاها راکد است، اما نرخ لوازم خانگی ریز پس از عید بین ۷ تا ۱۰ درصد گرانتر شده است.
وی با بیان این مطلب که تولیدکنندگان و عرضه کنندگان عمده لوازم خانگی در طول سال دو یا سه بار قیمت محصولات خود را افزایش می‌دادند، اذعان داشت: در سال جاری شاهد وقوع چنین اتفاقی برای لوازم خانگی درشت نبوده‌ایم و تولید کنندگان و توزیع کنندگان برای جبران این امر اقدام به افزایش قیمت لوازم خانگی ریز کرده‌اند.
رئیس اتحادیه کشوری لوازم خانگی تصریح کرد: تولیدکنندگان داخلی و خارجی لوازم خانگی، برای توجیه افزایش قیمت محصولات خود اقدام به نصب یک قطعه کم قیمت بر روی محصولات پرمصرف کرده و با تغییر نام مدل آنها به راحتی کالایی را که در بازار با افزایش تقاضا مواجه است را گران می‌کنند.
طحان پور در پاسخ به این سوال که چرا با چنین افزایش قیمت‌هایی برخورد نمی‌شود، خاطرنشان کرد: تولیدکنندگان داخلی و خارجی در تهیه لیست قیمت کالاهای خود به نحوی عمل می‌کنند که قیمت کالاهای ریز که افزایش یافته است چندان به چشم نخورد و این امر موجب عدم برخورد با متخلفان می‌شود.

این نوشته در اخبار ارسال و , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.
این مطلب 2,496 بار نمایش داده شده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *